Diversen

NaamArt.nr.Prijs incl. BTW (€)Afbeelding
Aluminium traanplaat p/mWB 81190,85
ArmleggerWB 81020,30
Bokkussen zonder rugleuningWB 815301,90
Bokkussen, verendWB 801301,94
Disselbevestiging voor lamoenWB 81838,33
Evenaar voor disselboomWB 80810,65
Gaffel + snelsluiting M8x16WB 7193,99
Genopte plaat 1000 x 450 mmWB 80650,92
Hulpkoppeling voor koetsaanhangwagenWB 8526,33
Kluppels voor 2-span / setWB 85044,72
Kogelkoppeling voor koetsaanhangwagenWB 85124,30
Kunststofzitting met rugleuningWB 847103,50
Lamoen als bouwpakketWB 802151,07
Lamoen eenspanWB 817257,25
Lamp achterWB 10412,32
Lamp voorWB 10312,32
Lamp voor en achter per 4WB 10545,59
Langboom compleet en torsiegeveerdWB 819234,89
Lijmkit voor aluminium en rubberWB 81317,64
MarkeringsbordWB 10126,84
MarkeringsstickerWB 10020,63
PanzittingWB 84431,00
Pianoscharnier RVS p/mWB 80510,65
Reflector rond of rechthoekigWB 1021,67
Rubber voor torsiegeveerde disselboomWB 82027,42
Rugleuning 32 cmWB 81235,03
Rugleuning 36 cmWB 81436,30
Rugleuning 40 cmWB 81637,45
SchamelWB 30190,85
Skai-Leer zwart p/mWB 84611,19
Strip RVS 40×4 p/mWB 80311,65
Treeplank rubber 1,2 m breed p/mWB 80929,28
Verstelbare bokkussenslede per setWB 80035,39
VertandingsringWB 82222,97
Vlakkussen diverse maten p/mWB 816 A212,96
Vloerplaat Stabag p/mWB 80473,47
Zijframe voor wagen per 2 stuksWB 300317,12
Zweephouder RVSWB 82917,97
Zweephouder staalWB 829 A9,32